Vítej v mém světě plném písmenek!

Říjen 2009

6.Října || Ach, ten zachrchlaný podzim...

6. října 2009 v 21:53 | Yanny |  ♥ Myslánka
Pokud se vám někdy stane, že se ráno, když spěcháte do školy, těšíte do metra plného smradlavých lidí, uvědomíte si, že něco není v pořádku. Kde je chyba? Pomalu ale jistě začíná zima. Takže to pro mě znamená, že se každé ráno v půl sedmé klepám jako ratlík, když musím jít těch dvacet minut na metro, kde ale aspoň není zima. Je to taková moje denní rutina a už jsem se do ní docela zaběhla.
Nechápu se, ale každé ráno mě napadá vždycky úplně stejná myšlenka; procházím totiž okolo takového malého útulného obchůdku, který je neskutečně krásně osvícený. Vždy, když okolo procházím, napadá mě, že bych tam úplně ze všeho nejradši seděla na tom měkkém křesílku, pila čaj a jenom se vysmívala všem těm, co se venku klepají kosou a vyráží do škol nebo prací. Ale tenhle svůj nápad vždycky musím rychle zamést v mozku do kouta a se svěšenou hlavou pokračovat dál na cestě do centra.
Samozřejmě, že bych mohla jezdit autobusem přímo od domu až k metru, ale mě ty ranní procházky nějak nevadí. Je to vlastně takový můj jediný sport.
Začal říjen. A co to znamená? Že jsem nenapsala článek… no, dlouho. Ale co, tohle určitě není blog o omlouvání. Je to vlastně jenom moje věc.
A vzhledem k tomu, že každý den přijdu ze školy, div nevypustim duši a jsem ráda, že jsem ráda, tak se nebudu omlouvat už vůbec nikomu a ničemu. Ale jsem naštvaná. Naštvaná na sebe, protože mi děsně chybí psaní. Nemám v tom už žádnou praxi. Sloh ve škole moc nemíváme a články do Tucvaje už jsou taky minulost. Už po mě nikdo nechce, abych psala!
To mi připomíná, že se musím v nejbližší době podívat na základku, jak tam ten "můj" plátek beze mě vůbec vedou… :D Pokud jim ovšem vůbec vyšlo nějaké číslo, co jsem odešla.

Žáci, (tím myslím ti, co jsou ještě na základní škole) věřte mi, když vám teď tohle napíšu: Střední škola je fakt síla. A základka? Procházka růžovým sadem.
Kamarádky říkají, že prý jsem z dobré základky. Jenže, co ten pojem "dobrý" znamená? Že jsme se neučili. Zjistila jsem, že jsme byli vážně dost dobrý kolektiv, ale to je asi tak všechno. Byli na nás opravdu neskutečně hodní… mívali jsme testy, kdy s jednou chybou byla ještě jednička! Kdy jsme skoro u všech testů z fyziky a matematiky věděli, co můžeme čekat! Na střední škole nemyslitelná věc.