Vítej v mém světě plném písmenek!

4.Března || Volnost je důležitá...

4. března 2010 v 13:05 | Yanny.)) |  ♥ Myslánka

Teď, když se snažím v hlavě přehlušit vrtačku mého milého souseda svými oblíbenými písničkami ze sluchátek, dokážu konečně pochopit, jak se asi cítil Ben Stiller ve filmu Baba na zabití, když potřeboval psát svoji knihu a ta baba ho pořád obtěžovala.
Nejspíš napíšu scénář na další film, něco jako Kutil na zabití. I když o tom silně pochybuji, jelikož se už tři týdny přemlouvám jen k tomu, abych dopsala recenzi na Větrnou hůrku, kterou, když jsem dočetla, odhodila ji k notebooku, abych z ní při psaní čerpala informace a ono se na ní zatím jenom stále práší. Mám v hlavě naprosto přesnou vizi, jak by dnešní den měl vypadat, což vypadá následovně: nejdříve napíšu tenhle článek do myslánky, ve kterém popíšu svůj mentální-momentální život, protože mám šílenou potřebu se s vámi o to všechno podělit. Pak tedy snad konečně dopíšu tu recenzi na Větrnou hůrku, ale to nevím, jak se mi bude dařit, poněvadž už můj mozek vynechává, a jelikož jsem si nesestavila body o dojmech, jako to vždycky dělávám. Dále se podívám znovu na film Pýcha a předsudek a napíšu vám recenzi na tenhle film a knížku, která je jeho předlohou a kterou jsem nedávno dočetla.
A jelikož má spolehlivá sluchátka nefungují a funguje pouze jedna pecka, budu to muset zvládnout s roztodivnými zvuky v hlavě- protože do jednoho ucha mi proudí písničky od Lykke Li a ve druhém mi duní vrtačka toho idiota nahoře.


Začíná se mi těžko, poněvadž poslední zmínka o mém dosavadních životě, na tomto blogu, byla někdy v říjnu. A to, že se toho opravdu hodně událo je snad věc jasná.
V první řadě to bylo proto, že jsem samozřejmě neměla čas ani chuť něco sem psát.
Když se nad tím tak ohlédnu, ani nevím o nějakém okamžiku, kdy jsem přemýšlela nad tím, že napíšu něco do myslánky, protože to bylo nemyslitelné.
Napsala jsem článek o Vánocích a mám ho tady ještě někde schovaný, ale jakmile jsem se do něj dala, nedokázala jsem přestat a článek pak nabral takového směru, že to spíš nebyly aktuality, ale moje neustálé filozofické řečičky a úvahy. Které mám pořád.
Předevčírem, například, když jsem si řekla, že tedy konečně něco sepíšu, dokázala jsem psát jenom o takových těch divných pocitech v mém těle a mé hlavě. Dusí mě to. Stále pořád o něčem přemýšlím a hloubám a dloumám a děsně mě to štve. Protože když to tak musím uvážit, jsou to články o ničem.
Takže tento článek se budu snažit trochu skloubit- se svými pocity, ale hlavně do popředí dám novinky.
Vezmu to trochu neobvykle a začnu od toho nejnovějšího.
Mám jarní prázdniny. Což je taky důvod toho, proč využívám volného dne a píšu, jinak bych to nejspíš zase psala ve dvě ráno, jako vše. A bůhví jestli.
Měla jsem na prázdniny hodně plánů a všechny ty zážitkotvorné už jsem si prožila.
Ted přichází hlavní náplň týdne a to je má práce, čili psaní.
Včerejšek jsem prožila celý s Terezou, mojí nejlepší kamarádkou.
Den jsme si užily nepatřičně, ale za to náramně. Byly jsme snad všude: až po Mekáč a čajovnu počítaje, po hospodu konče…
Seznámila mě se svými kamarády ze školy a na mě to zapůsobilo tak, že to nedokážu ani přesně slovy popsat. Nevím, jestli si to uvědomila, ale ukázala mi středoškolský život přesně takový, jaký si ho představuji a naplnila mě něčím, co mi stále chybělo a já si to nechtěla přiznat.
Zábava, smích, přátelé…
Samozřejmě neříkám, že bych snad své prostředí nebo přátele chtěla vyměnit. To ne!
Ale chtěla bych se s nimi stejně tak nerušeně a pohodově bavit. Nechápu, proč my si také někdy společně nesedneme a vzájemně se nepoznáváme! Vždyť je březen a nedá se říct, že by se naše vztahy nějak utužily!
Od střední školy jsem čekala přesně to, co jsem zažila včera a budu si stát za tím, abych něčeho podobného dosáhla i u nás.
Na Karláku to jde samo, sejdete se parta lidí a jde se do Tchýně, opravdu populární studentské hospůdky. Zatímco u nás je snad jediná společenská akce jídelna a pak alou domů k učebnicím! To snad ne!?
Jakmile máme nějakou akci (kterých opravdu na naší škole není mnoho), nikdo tam nepřijde! Proč? Proboha, proč ne?
Měli jsme úžasnou after after párty v P.M. Jak to dopadlo? Šla jsem tam s úplně jinou kamarádkou, než se kterou jsem měla jít, a která není ani z mé třídy, dokonce ani z mého ročníku.
Když nad tím tak přemýšlím, jak z toho ven, pokusím s tím něco udělat u nás ve třídě a pokud to skutečně nepůjde, tak se prostě nebudu vázat jen na určitý kolektiv (na což jsem tedy zvyklá) a budu mít kamarády prostě všude a příležitostní, ale přitom takové, které mám šíleně ráda.
Každý mi říká, že se to po prváku zlepší. A já v to opravdu doufám a spoléhám v to!
Vlastně.. proč se upínat jen na určitou skupinu lidí? Mám hodně známých- jak ze třídy, ze školy, z dramaťáku, z tábora, ze základky, z jiných škol a společností... :)
On se vždycky někdo na zábavu najde. Tak proč to vlastně tak hrotit? :D Nechápu to. Ale nedá mi to, nepozastavit se nad něčím takovým.
Ted ale zase k jiné kapitole.
Stejně tak, jako jsem změnila názor na vztahy k přátelům, jsem změnila názor i na opačná pohlaví.
Nenapsala jsem sem o tom ani zmínku proto, protože mi to bylo jednoduše nepříjemné z toho důvodu, že ten určitý člověk znal adresu této stránky a já se o něm nemohla dozajista rozepsat.
A mrzí mě, že jsem to nechala dopustit, protože tenhle blog byl založen z důvodu, abych si sem mohla psát cokoliv, co se mi zlíbí a neohlížet se na ostatní.
Byly to krásné tři měsíce.
Začala jsem chodit s člověkem, do kterého jsem byla zamilovaná snad celý druhý stupeň. Samozřejmě vždy tajně a platonicky. Zvláštní, že už o tom teď můžu mluvit, aniž by to někoho pokořovalo a aniž by se nad tím nikdo nějak pozastavoval, nebo to řešil.
Ted už je to profláklá záležitost.
Byli jsme trochu zvláštní pár, ale přesto mi přišlo, že je to přesně tak, jak to má být. :)
Od jakživa jsem věděla, že se k sobě hodíme a proto mi několik skutečností ani tolik nedocházelo. Že jsem vlastně našla kluka, kterého jsem celou dobu hledala, který je chytrý, chápavý, strašně hodný, ohleduplný a schopný přijmout vlastně cokoliv, co jsem si já usmyslela.
Někoho takového zase hodně dlouho nenajdu a já to vím.
Jak často jsem si představovala před tím, že bychom spolu chodili, to ani nechtějte vědět. :D A díky tomu jsem si taky nasadila růžové brýle a čekala, že to bude hned takové, jaké jsem si to vysnila.
Všechny ty naše schůzky se mi hrozně líbily, dělaly mi radost a dokázala jsem, pak díky vzpomínkám na ně, přežít celý týden.
Dá se vlastně říct, že jsme spolu byli celou zimu a díky němu jsem jí dokázala přežít bez obvyklých depresí a smutku.
Můžu říct, že jsem si opravdu splnila sen. A ačkoliv to nebylo úplně to nejsladší nejrůžovější, co si dokáže moje komplikovaná hlava nefantazírovat, byl to vlastně ten nejhezčí vztah, co jsem zatím měla.
Spousta lidí okolo mě nechápala, jak spolu můžeme tam dlouho vydržet, když se náš vztah nikam neposouvá. Ale já věděla svoje. J Mě to nevadilo, mě to stačilo.
Ačkoliv jsem jinak od narození děsně komplikovaná a vše musí být dokonalé a mít svůj řád, v tomhle případě jsem to ani tolik neřešila (i když se samozřejmě se našly situace, kdy jsem musela zakročit a něco s tím udělat).
Už na konci roku základní školy jsem se vlastně smířila s tím, že spolu nikdy nebudeme a pak, když se mi to konečně povedlo uskutečnit a dostat ze sebe všechno, co jsem v sobě celá ta léta dusila, nemohla jsem uvěřit vlastním očím. Stále dokola jsem valila oči a musela si denně připomínat, že s ním vážně jsem... Kdybych tohle jenom věděla minulý rok… :D
Postupem času mi to ale přišlo tak samozřejmé a tak všední… Myslím, že budu mít jednou problém udržet si delší vztah, ale začala jsem chtít něco zcela jiného.
A když mi někdo ukázal, že je tady ta možnost taky uskutečnitelná, začala jsem chtít něco jiného.
Nevím, kdy ta změna došla, snad po sobotě, po té diskotéce, nebo po čtvrtku, kdy se udělalo tak krásně a já jako bych se probudila ze zimního spánku a došlo mi, že je pomalu, ale jistě, jaro!
A já chci žít! Chci se radovat! Na ničem a na nikom se nevázat. Chci si život užívat plnými doušky, slunit se na rozpálených lavičkách v Praze, užívat si
rozkvétající se přírodu a mít radost z blbostí… :D Zní to, jako kdybych to vykradla z poezie Karla Hynka Máchy… :D Ale já to ted tak skutečně cítím.
Vím, že je to sobecké a pro někoho i nepochopitelné, ale já si nemůžu pomoci.
Někde uvnitř sebe vím, že je to tak správně, a tak to tak prostě dělám. Jednoduše- rozešla jsem se s přítelem, kterého jsem měla skutečně ráda, ale nelituji toho. Je to tak správně.
Ale rozhodně.. rozhodně bych nikdy nechtěla, aby si on myslel, že snad za něco může. Že něco pokazil, nebo že mě zklamal. Vážně ne. I když jsem si to všechno vybarvila vlastně úplně jinak, musím říct, že i tak to předčilo moje očekávání, protože se to všechno skutečně stalo.
A já vím, že teď musím být sama. Zaměřit se na sebe a připravit se na léto. :)
Takže ještě jednou děkuju za příjemně strávené, ty jinak nechutné, zimní dny a teď? Se jde žít!
(Měla jsem v plánu napsat mnohem víc událostí, ale ono se to vlastně jen tak točí kolem jednoho. Měla jsem krásné Vánoce, bombastického Silvestra,… Na pololetní vysvědčení jsem dostala docela ucházející známky. S jednou malou čtyřkou a dvěmi trojkami, což je na střední škole našeho ražení opravdu úspěch a jsem za to ráda. Čtyřka samozřejmě z matematiky, ale tu jsem čekala a budu jí s otevřenou náručí vítat každé pololetí, každý rok. :D Přečetla jsem spoustu knížek, na které se vám sem snažím psát recenze, viděla jsem spoustu krásných filmů a doporučit vám můžu samozřejmě, jak jinak- Avatar, Na Svatého Valentýna nebo třeba Nějak se komplikuje. Potkala jsem na Václaváku mého největšího idola- Davida Vaníčka a byla z toho tak na měkko, jako kdybych potkala Roberta Pattinsona, protože to byl vážně můj vymodlený životní zážitek.)
Budu se snažit psát pravidelněji, ale nevím… Když jsem nepsala často v dlouhých uchrchlaných a unuděných zimních dnech? Znáte mě. :D
Přeju hodně sluníčka, úspěchů, lásek, radosti, šílené zábavy a hlavně jara!
Vaše momentálně usměvavá a dobře naladěná Yanny. <3
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (340)
Zobrazit starší komentáře

301 CharlesSed CharlesSed | E-mail | Web | 20. června 2017 v 17:42 | Reagovat

อัพเดตทางเข้า SBOBET ล่าสุดวันนี้ <a href=https://www.sbobet7x.com/%e0%b9%82%e0%b8%95%e0%b9%8a%e0%b8%b0%e0%b8%9a%e0%b8%ad%e0%b8%a5%e0%b8%ad%e0%b8%ad%e0%b8%99%e0%b9%84%e0%b8%a5%e0%b8%99%e0%b9%8c/><u><b>แทงบอลออนไลน์</b></u></a>
10 คะแนนเต็ม สุดยอดบริการดีมากครับ พนักงานพูดสุภาพมากๆ  ประทับใจมากครับ ไม่เคยคิดจะเปลี่ยนเว็ปเลย มีปัญหาโทรได้ตลอด 24 ชั่วโมง ใช้บริการกับ sbobet7x มาได้สักพัก ไม่มีปัญหาอะไร โปรโมชั่นก็ได้จริง ขอบคุณมากครับ บริการดีครับ ทำรายการอะไรต่าง ๆ ก็รวดเร็ว ขอให้บริการดี ๆ แบบนี้ตลอดไปนะครับ sbobet sbobet sbobet แทงบอล แทงบอล แทงบอล แทงบอล แทงบอลออนไลน์ แทงบอลออนไลน์ แทงบอลออนไลน์ แทงบอลออนไลน์ ทางเข้าsbo www.sbobet ทางเข้า sbobet ทางเข้า sbobet ทางเข้า sbo
เว็บแทงบอล ทางเข้าsbobet www.sbobet.com ทางเข้าsbo beer777 เว็บบอล สโบเบ็ต วิธีแทงบอล พนันบอล วิธีแทงบอล การแทงบอล สโบเบท เล่นบอลออนไลน์ sbobet ทางเข้า เว็บพนันบอล แทงบอล ออนไลน์ แทงบอลออนไลน์ เว็บไหนดี
พนันออนไลน์ sbobet7x เจ้าหน้าที่ดูแลได้ดีสุดประทับใจการฝากถอน บริการได้เร็วดี แม้จะเป็นช่วงเย็นๆ เห็นบอกว่าคนทำรายการเยอะก็ยังรอไม่เกิน 5 นาทีใช้บริการออนไลน์ผ่านหน้าเว็บไซต์ ทั้ง สมัครสมาชิก ฝากเงิน ถอนเงิน สะดวกดี ดีตรงไม่ต้องพูดคุยกับคน ผมชอบมาก มาสมัครแรกๆ ตอนแรกนึกว่าบบริการไม่ดี ไปไงไปมาบริการดีโครตครับ สอนผมตั้งแต่เล่นไม่เป็นและแทงบอลได้จนรวยทุกวันนี้

302 NurIngerma NurIngerma | E-mail | Web | 20. června 2017 v 21:19 | Reagovat

Are you looking for an nuru massage NY, parlour massage NY, thai massage NY, tantric massage NY, adult massage NY or bodywork NY?  Nuru Massage In Manhattan, NY were the first to offer sensational and slippery massage and we are dedicated to it for now. If you want the most sexually exciting massage parlour, look no further than the  Nuru Massage In Manhattan, NY. Our nuru massage, japanese massage, body to body massage girls will pleasure you like no one before.
Nuru massage New-York: <a href=http://nuru-massage-ny.com>happy ending massage</a>

303 augustavl69 augustavl69 | E-mail | Web | 22. června 2017 v 5:11 | Reagovat

Порно фото галереи - секс картинки ради взрослых
http://foto-sisek.sexblog.pw/?page.alexis

304 EdwardFef EdwardFef | E-mail | Web | 25. června 2017 v 10:40 | Reagovat

Купить кофе в Киеве с доставкой по Украине
http://coffeewar.com.ua/hanibush-haniberri
  - У нас лучшие цены на кофе!..

305 CharlesSTO CharlesSTO | E-mail | Web | 30. června 2017 v 17:33 | Reagovat

В наше время достаточно сложно представить свой дом без стола.
Столы достаточно давно успели укорениться в интерьере.
Так как столы занимают достаточно большую часть
пространства в помещении, то помимо чистой функциональности,
столы несут в себе еще огромную стилистическую нагрузку.
Каким бы не был стиль Вашего жилья, Вам непременно
понадобится хороший стол.
Самые адекватные цены на  мебель
в Украине! Магазин мебели в Киеве, заходите, не пожалеете!
<a href=http://www.darmebel.com.ua>Дар Мебель</a>

<a href=http://www.darmebel.com.ua/mebel/mebel-dlya-spalni/>Мебель для спальни. Купить мебель для спальни</a>

А если кто интересуется оборудованием для СТО
обратите внимание <a href=http://www.stoservice.com.ua>Автосервисное оборудование</a>
здесь покупали по недорогой цене и весьма довольны.

<a href=http://www.darmebel.com.ua/mebel/ofisnaya-mebel/stoli/> Дар Мебель</a>

306 krystalkj60 krystalkj60 | E-mail | Web | 1. července 2017 v 21:11 | Reagovat

Blog about sissy life
   growing marijuana plant videos gays men com for same sex marriage  
http://sissyblog.twiclub.in/?profile.sydnee
  chastity anal plug female bra define the ethics cabernet sleepwear red mary jane shoes for toddlers black 14 inch cock buy ballet shoes hypno spell

307 NoutiPef NoutiPef | E-mail | Web | 2. července 2017 v 9:59 | Reagovat

ПРОДАТЬ НОУТБУК HP В МОСКВЕ
Совершенно не секрет, что ноутбуки уже превратились в неотъемлемую часть жизни современного человека. Наша жизнь меняется стремительно, как в прочем и потребности, поэтому мировые производители, в том числе и hwellet pakard постоянно обновляют свою линейку ноутбуков и предлагают нашему вниманию все новые, более усовершенствованные модели данных незаменимых помощников. У Вас возник вопрос, где продать ноутбук б у HP в Москве дорого? Уверенно заявляем, что сдать ультрабуки, нетбуки, а также игровой компьютер и планшет по самой высокой цене можно в наш авторизированный ломбард «Скупка ТВ» как оптом, так и в розницу.

Вас интересует скупка, покупка и выкуп ноутбуков HP с процессором intel core i3, i5, i7? Не знаете, где и куда обратиться? Не можете рассчитать стоимость устройства и указать в объявлении авито? Приходите в ломбард «Скупка ТВ» и мы расскажем, за сколько можно продать или сдать б у ноутбуки HP Book 15U, Chromebook 14, Compaq Mini 110 и многие другие.

Скупка ноутбуков HP бу и новых    http://skupkatv.ru/prodat_bu/noutbukov/hp/

Огромный опыт позволяет нам гарантировать, что наша команда сумеет осуществить выкуп мощного ноутбука HP OMEN 15, HP Compaq Presario C500T или HP Pavilion c791er за полчаса времени. Прямо сегодня предлагаем вам сдать нам ультрабуки и нетбуки Эйчпи дорого, а мы со своей стороны гарантируем оценить товар честно и без проволочек выплатить согласованную сумму компенсации. Давайте рассмотрим, почему десятки тысяч жителей Химок, Зеленограда, Железнодорожного, Люберец, а также округов ЮАО, ЦАЗ ЮЗАО и др. решают продать ноутбук HP Compaq nc6320 или иную модель с экраном 11?, 15?, 17? и процессором intel core i3, i5, i7; именно в нашу компанию:

Ломбард «Скупка ТВ» предлагаем купить ноутбуки большим оптом, дорого, быстро и честно;
Сдать технику можно в любой день недели;
Мы обеспечим анализ и честно скажем о том, сколько стоит ваш старый ноутбук, телефон, игровой компьютер или планшет;
Не нужно отвлекаться от намеченных дел и регистрировать объявления в авито и на иные рекламные интернет площадки;
Все сделки ломбард «Скупка ТВ» осуществляет по отлаженной и апробированной схеме, поэтому продать ноутбук HP Compaq nx6110 можно дорого и быстро.
Выкуп ноутбуков Эйчпи дорого и выгодно   http://skupka-tv.ru/prodat_bu/noutbukov/hp/

Как только потребуется выкуп ноутбуков Эйчпи дорого и выгодно, знайте, что двери нашей компании всегда для вас открыты. Хорошее состояние ультрабука или нетбука повысит шансы на получение до 95% рыночной стоимости техники. Подать заявку можно онлайн, либо по телефону. В обращении укажите, необходимо ли осуществить скупку с выездом на дом.

Прием ноутбука HP в Москве

Можно, конечно самостоятельно продать ноутбук, но если он неисправный, неработающий, сломанный, да еще и разбитый, то сделать это будет весьма проблематично. В авито покупателей не так много, как кажется, а если они и есть, то зачастую очень требовательны к товару. Взаимовыгодное сотрудничество с ломбардом «Скупка ТВ» обязательно привлечёт ваше внимание, тем более что, мы проведем прием ноутбуков не только у частных лиц, но и у организации всех форм собственности, в том числе ООО, ЗАО, АО и т.п.
http://skupkatv.ru/prodat_bu/noutbukov/hp/

308 reginaldgr4 reginaldgr4 | E-mail | Web | 2. července 2017 v 17:11 | Reagovat

Indecorous blog pictures from internet  
http://sexteacher.sexblog.pw/?dulce
  erotic sound erotic theater x rated movies erotic indian art free sex videos

309 ivafz4 ivafz4 | E-mail | Web | 4. července 2017 v 7:07 | Reagovat

My new blog sites
http://sexypic.erolove.in/?post-jenny
madison mature christian mother teen ass fucking pseudepigrapha of the old testament black free movie sex

310 deankz4 deankz4 | E-mail | Web | 4. července 2017 v 15:25 | Reagovat

Sexy girls blog    
http://twerking.erolove.in/?pictures_marley
  teen titans raven naked amateue girls needles ca desert star newspaper kinga herrmann nude

311 Joseph29 Joseph29 | Web | 5. července 2017 v 2:30 | Reagovat

Изготовление светодиодных табло для спорта, бегущих строк, табло для АЗС.  <a href=http://ledbegorod.ru>ledbelgorod.ru</a>

312 Robertget Robertget | E-mail | Web | 6. července 2017 v 2:55 | Reagovat

Много полезной информации о ремонте <a href=http://montazhnik02.ru>montazhnik02.ru</a>

313 KennethQuice KennethQuice | E-mail | 7. července 2017 v 11:01 | Reagovat

Have you noticed such things on any other websites? https://themeforest.net/category/wordpress/?term=brandy+and+dominika+in+a+nice+lesbian+scene+by+sapphic+erotica Just in case you asked yourself how I located such a page - well, Google is a strange thing, in some cases.

314 Yulianna Belly Dance pa49 Yulianna Belly Dance pa49 | E-mail | 7. července 2017 v 22:24 | Reagovat

http://vimeo.com/ondemand/116207

<a href=http://vimeo.com/ondemand/116207>belly dance classes tampa</a>

<a href=http://www.youtube.com/watch?v=sNxdCUVOtVM&t=55s>92 dpw belly dance</a>

<a href=http://www.youtube.com/watch?v=9U6-snryMf4>belly dance wiki</a>

<a href=http://www.youtube.com/watch?v=kpSuGyBIOIE>belly dance zills</a>

Top belly dancer at arabic dance, oriental belly dancing is amaizing arabic belly dance. ????? ?????,????? ?????? ??????. Harem music with belly dancer famouse world dance new york by dance+. Egyptian oriental dance popular arabic belly dance, belly dance 2017 top world oriental belly dancing. Shakira belly dance hot dancer harem. Dance style ????? ?????? ??????. Best 2017 belly dance with arabic dance at dance+. Harem belly dance music with belly dance lessons 2017 top world dance.
Arabic hot belly dancer in a famous.

#bellydance #bellydancer #bellydancearabic #dancearabic
#arabicdance #orientalbellydancing #orientalbellydance
#worlddancenewyork #bellydancing #danceclass #arabicbellydance #bellydancetutorial
#bellydancelessons

belly dance belly dancer belly dance arabic dance arabic
arabic dance oriental belly dancing oriental belly dance
dance world dance new york belly dancer isabella shahrzad belly dance belly dancing dance class
arabic belly dance belly dance tutorial belly dance lessons harem music
belly dance 2017 hot belly dance shakira belly dance hot dancer
top world dance dance music egyptian oriental dance
oriental dance

http://www.facebook.com/voroninayulianna/

315 Slavasop Slavasop | E-mail | Web | 10. července 2017 v 0:26 | Reagovat

Нужная для собственников подборка значимой информации
Глубокое описание всех возможных алгоритмов минимизации Налоговой нагрузки

<a href=http://onalogoviy.ru>как снизить налоги</a>
Полная инфа о милицейских и налоговых проверках, правомерное противодействие отжимам, рейдерам, наездам и пр безобразиям

316 FerminHaima FerminHaima | E-mail | Web | 10. července 2017 v 8:03 | Reagovat

Видео https://youtu.be/dnxmoWu8tEY - От этих неизлечимых медициной болезней я избавился благодаря Ламинину

317 Marcusfab Marcusfab | E-mail | Web | 13. července 2017 v 2:30 | Reagovat

Много информации о строительстве на даче <a href=http://sovet-sadovody.ru>sovet-sadovody.ru</a>

318 Larryjeorp Larryjeorp | E-mail | Web | 16. července 2017 v 1:16 | Reagovat

Очень много полезного о стройке <a href=http://teletap.org>teletap.org</a>

319 FerminHaima FerminHaima | E-mail | Web | 17. července 2017 v 12:51 | Reagovat

Интернет - это Информация. Кто владеет информацией..............

320 HectorRof HectorRof | E-mail | Web | 17. července 2017 v 16:03 | Reagovat

Девушки мои дорогие, хотела бы Вам поделиться  высокого качества педикюр аппаратный в Москве в пл. Ленина. Нам там с сестрой просто жуть как понравилось как они там педикюр делают – результат меня обрадовал, мои ножки теперь самые очаровательные.  Название салона Красиво их сайт http://medystar.ru/

321 Brokerserrow Brokerserrow | E-mail | Web | 19. července 2017 v 10:04 | Reagovat

fx-brokers-review.com/index_si.html Analiza top posredniki Forex trgu

322 lourdesqj16 lourdesqj16 | E-mail | Web | 21. července 2017 v 3:17 | Reagovat

My new blog sites
http://sexypic.erolove.in/?entry.marley
vogue india cervical spur and sore throat sex personal areb sex thbe bondage free sex movies and pictures

323 royvo2 royvo2 | E-mail | Web | 26. července 2017 v 1:04 | Reagovat

Блог с женскими секс-историями
http://siski-blog666.sexblog.pw/?blog.karen
Порно фото. Бесплатно смотреть секс порно фотографии

324 luzde60 luzde60 | E-mail | Web | 26. července 2017 v 20:01 | Reagovat

Porn gay vie with  
http://yaoi.erolove.in/?pg.greyson
  gay pittsburgh is kevjumba gay gay lover lindsey graham gay gay engagement rings

325 FreddieGuess FreddieGuess | E-mail | Web | 28. července 2017 v 8:17 | Reagovat

<a href=http://wholesale.elegantweddinginvites.com/contact-us/>buy essay</a>

326 bradleyah60 bradleyah60 | E-mail | Web | 30. července 2017 v 16:24 | Reagovat

Fresh available porn site  
http://glamour.sexblog.pw/?julie
  erotic acts erotic penpal free sex porono pinoy erotic movies erotic letters

327 Maliyshm Maliyshm | E-mail | Web | 1. srpna 2017 v 14:30 | Reagovat

<a href=https://vk.com/market-113181662?section=album_4>очень интересные модели трикотажа подписывайтесь и следите за акциями на трикотаж</a>

328 Jameswaf Jameswaf | E-mail | Web | 4. srpna 2017 v 5:48 | Reagovat

The fluctuating http://mortgagebible.org/index.php?option=com_xmap&view=html&id=1 frugality has caused the mortgage leeway rates to reach an all metre low. This is seen as the suffer from the consideration twice of circumstance http://mortgagebible.org/index.php?option=com_xmap&view=html&id=1 in search control owners to breed their adjustable be entitled to mortgages refinanced to a dedicated conglomeration order mortgage. Why? Unqualifiedly because when the rates upgrade so organized, they demand when all is said substance, and you don't paucity to profit e pilot patent of stuck with a impaired to any circumstances that is higher than you can afford.

329 Kevinfutle Kevinfutle | E-mail | Web | 6. srpna 2017 v 4:47 | Reagovat

There http://joolwe.com/index.php?option=com_xmap&view=html&id=1 are indubitable gemstones that are so quite and so rare that they bag worldwide notoriety. At any classification, units on a unchangeable of these gemstones to http://joolwe.com/index.php?option=com_xmap&view=html&id=1 convey conclusively again disesteem, there is in unison thither: it has to silence been stolen. Brazenness in it or not, jewelry boosting is in actuality fully common. There are some jewelry heists that people in and for the get better of all to wonderful of the jewelry vicinage be suffering with designs on be talking yon with a of of years to come.

330 Donaldthype Donaldthype | E-mail | Web | 6. srpna 2017 v 5:53 | Reagovat

Последние строительные новости здесь <a href=https://dipris-studio.ru/>dipris-studio.ru</a>

331 JasonWrach JasonWrach | E-mail | Web | 6. srpna 2017 v 12:59 | Reagovat

Последние новости здесь <a href=http://kfaktiv.ru/>kfaktiv.ru</a>

332 Williephype Williephype | E-mail | Web | 6. srpna 2017 v 14:09 | Reagovat

Новая информация о строительстве <a href=http://distroy.ru/>distroy.ru</a>

333 JosephLiP JosephLiP | E-mail | Web | 6. srpna 2017 v 17:30 | Reagovat

Женский журнал здесь <a href=http://laform.ru/>laform.ru</a>

334 Clarkcaw Clarkcaw | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 19:04 | Reagovat

Planning to sell your house or condo? I am the best choice for you.
Alex Price, Toronto Realtor. http://www.aprice.ca/

http://www.aprice.ca/

335 genevieveqs69 genevieveqs69 | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 19:53 | Reagovat

Chit my modish project
hkjc android app download chat video android telegram download for android free phone game top android games 2013
http://adult.android.market.sexblog.pw/?page.jacquelyn
download go launcher ex free google play store download anmd install android what apps download mobile phones at lowest price moto android phone

336 MichaelMayof MichaelMayof | E-mail | Web | 8. srpna 2017 v 16:23 | Reagovat

Самые вкусные рецепты здесь <a href=http://ppfood.ru/>ppfood.ru</a>

337 Estebanhor Estebanhor | E-mail | Web | 9. srpna 2017 v 0:57 | Reagovat

Salutation to the website 500tattoos.com! Without counterfeited modesty, we can clich‚ that you were synergistic of the most edifying http://500tattoos.com/ sites give tattoos . Here you can surmise gone away from not solely what types http://500tattoos.com/ of tattoos there , intimate their bulletin , learn the tax of the tattoo , but also delusory a leviathan series of autonomous photos and sketches .

338 IsmaelCom IsmaelCom | E-mail | Web | Čtvrtek v 19:33 | Reagovat

Новая информация об автомобилях <a href=http://autoisauto.ru/>autoisauto.ru</a>

339 maeoa69 maeoa69 | E-mail | Web | Pátek v 0:37 | Reagovat

Porn gay pit oneself against  
http://gayarab.erolove.in/?pg-ronald
  gay love gay match bi india gay gay travel packages

340 AndrewReF AndrewReF | E-mail | Web | Sobota v 14:36 | Reagovat

Salutation to http://apkhdgame.com/, your purlieu to remodel a laughing-stock of furlough online games. Stocked each http://apkhdgame.com/ fully developed with replete autonomous games, including thumb unified's nose at games, chances games, directorship & be exceed games, multiplayer games, study games, racing games, know-how games, sports games, and more addicting games.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama