Vítej v mém světě plném písmenek!

Koncert Charlie Straight, naší české hudební budoucnosti ♥

12. října 2011 v 22:19 | Yanny.)) |  ♥ Hudba
11. října 2011 jsem vyrazila na svůj třetí koncert v životě. Na mé oblíbené české Charlie Straight.

Peníze do lístků utrácím pouze v případě, že skupinu mám opravdu ráda, texty jejich písní znám zpaměti a v mém playlistu se od nich najde spousta písniček, které mě skutečně oslovují. Tímto konkurzem Charlie Straight naprosto bezproblémově prošli a já tak o nich stále básnila a básnila svému okolí, jak na ně moc chci jít. Byla jsem vážně překvapená, když jsem zjistila, že přes velké hity, úspěchy v předávání hudebních cen a krásného frontmana, tuhle skupinu zná opravdu málo lidí.
Nemohla jsem uvěřit svému štěstí, když mi můj milý připravil překvapení a dva lístky nám koupil. :)
Náš pražský koncert v SaSaZu byl vyvrcholením celého jejich turné, které měli po celé České republice, takže byl i náležitě velkolepý.
Kulisy měli v podobě bílé zdi, na kterou promítali videoklipy a na které byly nalepené různé "retro předměty", například staré kolo, rádio, boty anebo kniha.
Show byla skvělá. Opravdu mě to příjemně překvapilo. Čekala jsem, že hlavní náplní celého koncertu bude to, jak Albert běhá do publika, podává ruce fanynkám a hází propocená trička do davu… právě naopak. Tohle mělo úroveň.
A tak jsme si mohli užít nespočet výborných tanečních vystoupení mladých baletek, smyčcového kvartetu, stříbrných konfet a Alberta, který vlezl do zorbingové koule a v té se nechal vznášet nad diváky.


Bylo to opravdu nádherné, vychutnávat si tyhle zamilované a pomalé písničky po boku člověka, kterého máte opravdu rádi… :)
Osobně mám nejradši píseň Your house, ale je i spousta dalších, které jsem si šíleně užila, třeba Platonic Johnny, Upsine down, School beauty queen nebo Shell we a have baby, kterou jsem si zamilovala až přímo na místě, protože na ní všichni zpívali, měla nejhezčí atmosféru a úžasně uzavírala to všechno. Mohli jsme ale také zpívat na novinky jako Try some stuff you don´t think you should anebo Coco.
Koncert to byl jednoduše skvělý. Ale kdo by se tomu divil, když to celé režíroval známý tanečník Yemi? :)
Mohu si do svého seznamu nejhezčích zážitků připsat další večer. Protože tohle skutečně stálo za to.

Your House:
Upside down:
Platonic Johnny:
School beauty Queen:
Shell we have a baby:
Coco:
Try Some Stuff You Don't Think You Should:
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Christian Foltýn Christian Foltýn | 12. října 2011 v 22:52 | Reagovat

Jsem rád, že sis to užila :) Pro tebe vše ... :-*

2 Rozka Rozka | 14. října 2011 v 11:08 | Reagovat

O kapele jsem zatím jen slyšela, ale jejich písničky se mi i celkem líbí :)

3 Mish@ Mish@ | Web | 15. října 2011 v 12:02 | Reagovat

Na těch jsem byla když bylo Mikulovské vinobraní a nějak zvlášť mně nezaujali. Ale to bude nejspíš tím, že to není můj styl:) Ale ten zpěvák byl milej:)

4 Bastera Bastera | E-mail | Web | 10. listopadu 2011 v 20:49 | Reagovat

Já jsem se o téhle kapelce doslechla před rokem na Majáles od kamarádky a zamilovala si je, jsou naprosto dokonalý a skoro nikdo je nezná, což je vážně škoda, několikrát jsem slyšela je hrát v rádiu, písnička se lidem líbila, ale nevěděli kdo to je a hlavně ani to, že je to česká kapela, ještě mám ráda podobnou Eddie Stoilow doporučuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama