Vítej v mém světě plném písmenek!

Chatrč – Wm. Paul Young

4. května 2012 v 19:41 | Yanny.)) |  ♥ Přečteno

Chatrč je druhou knihou, kterou čteme v knižním klubu a zároveň nejoblíbenější knihou mé nejlepší kamarádky Martiny. Až se stydím, že jsem se k ní konečně dostala až teď. Protože Martina o ní básní už rok.

Hned ze začátku vás musím upozornit, že pokud jste opravdu zapřisáhlým ateistou a jen pomyšlení na možnost, že všechny ty věci, které říká církev, by mohla mít alespoň z části pravda, vás rozčiluje, tahle kniha zřejmě nebude nic pro vás.

Protože ano, tato kniha je o Bohu. Ale pokud jste osoba citlivá a vnímavá a už jste si alespoň jednou položili otázku: "Co když je to pravda?", může se vám to líbit. Protože ačkoliv je to hodně duchovní příběh, bude se líbit i nevěřícím.

Nejdříve bych měla vysvětlit já svůj vlastní názor na toto téma… Osobně jsem nikdy do kostela nechodila, nečetla jsem Bibli, nemodlím se, a dokonce nejsem ani pokřtěná. Ale vždycky jsem to tak nějak cítila. Ten pocit, že asi ano… že tam nahoře něco bude.

Tento pocit má hodně lidí, ale je otázka, jak s ním naloží. Vždycky jsem se díky tomu pokládala za člověka věřícího, protože jsem si tento pojem vyložila tak, že když prostě věřím, tak jsem věřící. Ale nikdy jsem neměla možnost se k tomuto tématu nějak dostat více, protože moji rodiče to naprosto nechápou a nikdy ten můj zájem nebrali vážně. Až od té doby, co znám Martinu, klasickou křesťanku, mám se o tom s kým bavit.

Tahle kniha je podle mě takovým završením pro člověka, který stále váhá… protože obsahuje odpovědi. Na spoustu věcí, které vám jistě v tomto ohledu nesedí.

A protože je podle skutečné události, přinutí vás to konečně uvěřit.

William, autor knihy, tuto knihu napsal na základě vyprávění svého dobrého přítele, Macka, kterému se to celé stalo. Mack původně chtěl, aby kniha byla určená jen pro jeho rodinu, protože tak dokázal prostřednictvím Willa a písmen, vyjádřit to, co by nikdy nedokázal odvyprávět.

Mackovi se stala totiž nejhorší věc, která se mu jako otci mohla přihodit. Někdo mu unesl jeho nejmladší dcerku, Missi.

V té době, kdy už je nadmíru jasné, že se malá Missi nikdy nenajde, Mack začíná pomalu ztrácet víru… nemůže pochopit, jak je možné, že se něco takového mohlo stát a že to mohl Bůh dopustit.

Jenže pak obdrží vzkaz, který vypadá, jako kdyby byl od Boha. V tomto vzkazu ho Bůh vyzývá k tomu, aby se s ním setkal v jedné opuštěné chatrči, kde byly nalezeny důkazy o Missiině smrti…

Mack to nejdříve bere jako krutý žert… pak si pomyslí, že to může být léčka od skutečného vraha… ale nakonec ho k tomu jakási síla tolik volá, že se do Chatrče opravdu vydá.

A tam se setkává se třemi postavami. Bohem, Ježíšem a Duchem svatým.


Vtipné na tom je to, že Bůh je zde vyobrazen jako černá afroameričanka.

Takže se opravdu nemusíte bát, že by to měl být příběh o tom, jak přimět lidi k víře a vnutit jim nějaká pravidla, nebo je nudit příběhy z Bible nebo přikázáními… Nebojte, i Bůh má smysl pro humor. :)

Na mě celý tenhle příběh působil velice hřejivě… ačkoliv některým lidem může dělat problémy to, že se opravdu stále mluví lásce a láska vysvětluje vše… Ale takové křesťanství je. Stačí, když pochopíte, že Bůh je láska.

Tohle mi problém nedělalo. Mě zas osobně malinko mrzelo, že některé rozhovory byly takové… nedokončené. Pořád se tam něco řešilo, nějaká závažná otázka. Mack tam potom popisoval, jak je spokojen, že našel odpověď a já si říkala: Tak k čemu nakonec došel?

Myslím, že v tomhle příběhu musí umět lidé číst mezi řádky a být velice vnímavými, aby tam našli, to co chtějí….

Ale i tak tomu nemám co vytknout. Protože citlivější román jsem zas dlouho nečetla. A po poslední stránce jsem měla opravdu pocit, jako by mě Saraju držela za ruku… až jsem se musela usmívat. :)

Hodnocení: 5/5

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 5. května 2012 v 10:42 | Reagovat

K těm nedokončeným rozhovorům: myslím, že otázky nejsou dořešené, protože nikdo, nikdo na světě nezná opravdu odpověď. (A pokud ji zná, pak ji dobře tají...)
Ale podle všeho je kniha opravdu zajímavá. Trochu mi to připomnělo příběh jednoho z šesti poutníků z cyklu Hyperion, otce malé Ráchel, která prošla Hrobkami času a začala mládnout. Tedy, mládnout bez zastavení...
A jediné, co měl otec Ráchel udělat, bylo, jít k těm hrobkám a dát svou dceru jako oběť. Bylo to docela složité, už si přesně nevzpomínám, jak to dopadlo, ale tyhle otázky tam taky probíhaly.

2 Barunie Barunie | Web | 5. května 2012 v 10:57 | Reagovat

Dneska! Dneska ji dostanu :D samozřejmě od tebe, osobní knihovničko. :D Těším se na tebe!

3 Rodaw Rodaw | Web | 5. května 2012 v 13:57 | Reagovat

O téhle knížce mi říkala minulé léto má 12-letá (tehdy 11-letá) sestřenka. Je silně věřící a knížku si přečetla. Podle toho, co mi říkala, jsem si říkala "No, tak takhle knížka opravdu není pro mě", protože je na mě až moc taková filozofická.
A podle toho, co o knize píšeš ty sama je mi jasné, že knížka pro mě prostě není :) Asi bych se v tom dost ztrácela a možná by mě nějaké pasáže i nebavily. Já věřím, do kostela sice nechodím, ale věřím. Ale tahle knížka.. no nevím. Jasně, že má velké poselství atd.. ale asi to není přímo můj šálek čaje.

4 Mish@ Mish@ | E-mail | Web | 5. května 2012 v 21:10 | Reagovat

No dík teda, jak jkdybych nebyla vystreslá sama ještě ty mi přidávej:D

5 Terezka - bývalá Sovětka, Tee :D Terezka - bývalá Sovětka, Tee :D | 6. května 2012 v 15:32 | Reagovat

Ahoj, vím že jsem o návratu psala asi tak milion krát, ale tentokrát se sebou už opravdu hodlám něco udělat a poslušně hlásím návrat do blogového světa! :) Myslím, že jsem jenom potřebovala najít to, o čem bych byla schopná psát :) Takže až budeš mí chuť tak zavítej na můj znovuobnovený blog :)Jinak ke knížce, během svého nepůsobení na blogu jsem hodně změnila okruh knih, které čtu. Více se přikláním ke klasické tvorbě, ale samozřejmě nějaký ten pěkný smyšlený příběh nikdy neuškodí :) rozhodně mě na těchto věcech baví to, jak krásně můžeš prozkoumat mysl ostatních lidí, až už jsou věřící, nebo ať to jsou mimozemšťané :)

6 Terezka - bývalá Sovětka, Tee :D Terezka - bývalá Sovětka, Tee :D | Web | 6. května 2012 v 15:37 | Reagovat

haha vážně jsem vypadla z blogového světa a zapomněla jsem připojit k minulému komentáři odkaz ↑ :DD

7 Sherylin Lee Sherylin Lee | E-mail | Web | 6. května 2012 v 17:29 | Reagovat

Ja som tú knihu čítala pred dvoma rokmi a na stránke nejakého kresťanského fanatika som videla toto: "Ja si takto Boha nepredstavujem, Boh taký nie je." Schuti som sa zasmiala a rozčúlila nad jeho fanatizmom. Lebo on si to tak nepredstavuje, tak to tak nemôže byť. Asi žil vo svete svojich predstav. Ja v Boha verím, len kus ináč ako "normálni" ľudia. Kniha sa mi páčila. Dodnes viem, o čom bola, ale celkovo, ako literárny útvar by som to asi hodnotila kritickejšie.

8 Barbara Brunette Barbara Brunette | E-mail | Web | 6. května 2012 v 21:36 | Reagovat

přečti
si tuto zprávu, která Ti byla poslána pro štěstí. Originál je uložen u
ženy z Anglie a obletěl devětkrát celý svět. Nyní bylo štěstí posláno
Tobě. Získáš štěstí do několika dnů po obdržení této zprávy, ale musíš
ji poslat dále. Nejde o žádný vtip, poštou Ti přijde štěstí!Pošli tento
dopis lidem, o kterých si myslíš, že štěstí potřebují a Ty jim ho
přeješ. Štěstí se nedá koupit. Odeslání toh...oto dopisu neodkládej.
Voják Falf po odeslání 20 kopií vyhrál 20 milionů dolarů.Paní Dosová
poprosila sekretářku, aby jej 20x okopírovala a za několik dní vyhrála
20 tisíc dolarůJana Dolanová dostala tento dopis, 20x jej okopírovala,
ale zapomněla jej poslat. Ztratila práci, ale jakmile kopie poslala,
získala ješte lepší práci, než měla. Pavel Bura, který dopis vyhodil za
několik dní zemřel, přerušil řetězec a nevěřil v jeho moc. Proto prosím
odešli tento dopis ve 20 kopiích a uvidíš, co se stane po 4 dnech. Dnes
okolo 00:00 se Tvojí největší lásce bude o Tobě zdát a uvědomí si, že Tě
miluje. Pokud to nepošleš 10 lidem do 1 hodiny, čekají Tě problémy v
lásce. Pokud to budeš ignorovat, bude Tě Tvá láska nenávidět a Ty budeš
mít 4000 dní smůlu. Jestli to pošleš, po čtyřech dnech od někoho
uslyšíš, že Tě opravdu miluje!!! Když přerušíš tenhle řetěz, budeš mít
navždy smůlu, takže to pošli 20 lidem

9 Sherylin Lee Sherylin Lee | E-mail | Web | 6. května 2012 v 21:40 | Reagovat

Rada sa spriatelím, pretože sa mi páči Tvoja tvorba (je taká ingeligentná :D) a celkovo, máš to tu pekné a prehľadné a myslím si, že si budeme rozumieť. Posudzujem to na základe svojho čmuchu na ľudí (obvykle sa nemýlim). Čo sa týka knihy Gjorkové, ak dobre viem, tak okrem svojej recenzie viem ešte o troch ľuďoch, ktorí túto knihu hodnotili - pozrela som sa na blog Terky, samozrejme, po tom, čo som už napísala vlastné hodnotenie (kniha sa mi páčila). Dievča má cit pre písanie aj udržanie pozornosti. Osobne ju nepoznám, ale som rada, že mi svoje dielo zaslala :). Si Ťa aj idem pridať :).

10 Barunie Barunie | Web | 10. května 2012 v 11:56 | Reagovat

Mám tě nejvíc ráda, blbečko! :D :*
Já jsem spíš zvědavá, kdy to hodlám všechno napsat. :D

11 Rodaw Rodaw | Web | 10. května 2012 v 19:34 | Reagovat

Ahojky!!
Chtěla jsem ti napsat už včera, ale bohužel jsem to nestihla. Tak to napravuju dneska :)) Víš, hrozně se mi líbí tvůj projekt Cup of literature. Bylo mi opravdu hodně líto, že je to až v Praze. A tak jsem se rozhodla něco podobného udělat i v Brně. Hlavně doufám, že nebudeš naštvaná. V žádném případě tě nechci kopírovat!! Jenom se mi to hrozně líbí a myslím, že by bylo fajn, kdyby se takhle scukla i Morava :DD Do budoucna by kluby spolu mohly i různě spolupracovat atd :))
My jenom asi nebudeme mít knížku, kterou ši všichni přečtou. Spíš budeme mluvit na různá témata, protože jedna dívka mi psala, že ne každý danou knížkou má a hlavně knihy stojí nějaké ty peníze, že, takže asi nebudeme mít takhle vyloženě jednu knížku. Prosím tě fakt doufám, že nebudeš naštvaná :DD Původně jsem se tě chtěla napřed dovolit, ale šlo to rychle, protože sraz už budeme mít příští týden na autogramiádě P.Briggs (asi teda, alespoň někdo). Tak jo.. myslím, že jsem napsala vše, co jsem chtěla :)) ahoooj, Rodaw

12 Rodaw Rodaw | Web | 10. května 2012 v 20:09 | Reagovat

Tak to je skvělý!! V budoucnu určitě něco vymyslíme i společně :) Tak jo, díky moc :))

13 Terka Terka | 24. srpna 2012 v 14:00 | Reagovat

najprv moje priznanie :) : som kresťanka...ALE, veľmi ma to zasiahlo. je skvelá! je tam výborne vykreslený Boh, síce som na takéto vykreselnie nikdy nepomyslela, ale pomohlo mi to pochopiť veľa vecí, ale aj to, čo k nám, ľuďom, Boh cíti ako k svojim stvoreniam. je to fantastické! veľmi sa mi to páčilo, ako autor dokázal krásne predstaviť každú Božskú osobu a pri tom ich aj spojiť do jednej.

14 Martin Martin | E-mail | 17. srpna 2016 v 0:07 | Reagovat

Jsem si jisty Jezisem, jako jsem si jisty Sluncem. Precetl jsem, videl jsem, slysel jsem tolik indicii a mezi tim tolik nahod a nevysvetlitelnych prihod, ktere me vedou za Jezisem a Bohem. Ja verim a nic me jiz nezlomi, dokonce mam pro Vas od Jezise poselstvi.. > Rodina, ktera bude verit, ctit a milovat nejsvetejsi svatou trojici bude stastna a zdrava> toto mi rekla sam Buh ( Jezis ) verte mi a nebo ne, ja jen preposilam jeho slova pro Vas. Ahojte Martin.

15 CaseyMus CaseyMus | E-mail | Web | 28. června 2017 v 7:43 | Reagovat

We are Amiga toy CPS affiliate program, our affiliate have feature of easy use, high commission, high conversion rate. We offer great conditions, Lifetime Rev share start at 30% up to 50% depend on sales. Paid on every package customer purchases. Weekly, biweekly, monthly payments based on sales volume.
We work with US and most Europe countries. We accept all kinds of traffic. search "Amiga toy affiliate" on google to reach us. link: http://aff.oc4pa.com

16 dinavu1 dinavu1 | E-mail | Web | 16. srpna 2017 v 11:59 | Reagovat

My new work is top!
what android phone google apps market app download free best apps downloader sexy free chat online
http://androidporn.blognet.pw/?register.madyson
xxx sex wallpaper hd apps software download free download games in tablet cool free game apps gratis spellen spelen

17 lucywl16 lucywl16 | E-mail | Web | 16. srpna 2017 v 16:43 | Reagovat

Freeware gay porn  
http://gayfiles.xblog.in/?info_trevion
  kenny chesney gay grinder gay gay dogs gay camping gay partnership

18 lucindaiu69 lucindaiu69 | E-mail | Web | 17. srpna 2017 v 1:34 | Reagovat

Recent release porn place  
http://twerking.porndairy.in/?alma
  erotic kamasutra erotic short film erotic hypnotism sexy chat erotic slideshow

19 kathrinegj16 kathrinegj16 | E-mail | Web | 18. srpna 2017 v 15:45 | Reagovat

Fresh gay images  
http://gayarab.erolove.in/?info.travon
  gay parties gay friendly churches senior gay men free gay chat gay football players

20 mistyko60 mistyko60 | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 22:57 | Reagovat

Late-model programme
http://latex.xblog.in/?diagram.melinda
best erotic film erotic nudes erotic texts erotic poster sex dolls

21 DarrelFooms DarrelFooms | E-mail | 29. srpna 2017 v 10:23 | Reagovat

Друзья, запустил бесплатный каталог статей. Интересно будет для всех, кто продвигает сайты в интернете при помощи статей. Присылайте свои статьи на почту указанную в каталоге, и я размещу их на сайте абсолютно БЕСПЛАТНО! Все статьи проверяю на уникальность. Никаких линкопомоек! Рейтинг сайта регулярно растет.

<a href=http://www.catalogueofarticles.com/cashback-service/>лучшие кешбэк-сервисы в интернете</a>

22 jameszp16 jameszp16 | E-mail | Web | 31. srpna 2017 v 20:59 | Reagovat

My new number
http://teachersex.purplesphere.in/?gain.mikayla
the life erotic erotic pregnancy erotic hotel erotic italian erotic moments

23 Ceciliaprise Ceciliaprise | E-mail | 2. září 2017 v 19:02 | Reagovat

Hello friends!
I am an official representative of private company which deals with all kinds of written work (essay, coursework, dissertation, presentation, report, etc) in short time.
We are ready to offer a free accomplishment of written work hoping for further cooperation and honest feedback about our service.
Send your work topics to our email: discount@edu-paper.com. This offer has limited quantities!!!

24 rosariotu69 rosariotu69 | E-mail | Web | 5. září 2017 v 12:48 | Reagovat

New adult blog website
   sissy obedience training xxx cartoons xxx psychological research journal  
http://sissies.purplesphere.in/?profile.izabella
  english dictionary medical boy to girl pink dress how to diaper a baby girl lingerie men was ist ein adult baby baby strawberry dress is there equality in india fat gay sissy

25 Donaldvar Donaldvar | E-mail | Web | 6. září 2017 v 12:47 | Reagovat

เลขเด็ดไทยรัฐ ศูนย์ รวม เลข เด็ด อาจารย์ ดัง ขอ-เลข-เด็ด 3 ตัว-ตรง เลขเด็ดจากวงใน เลขเด็ดงวดนี้ ม้าสีหมอก เลขเด็ดหลวงพ่อปากแดง เลขวิ่งล่างล้านเปอร์เซ็นต์ เลข เด็ด จาก กอง สลาก แม่นทุกงวด
<a href=http://999lucky.com/aff/jetana888><u><b>เลข เด็ด หวย ซอง</b></u></a>
คอหวย เลขเด็ด หวยซอง เลขดัง เข้าทุกงวดแม่นที่สุด - Google+
คอหวยตัวจริงอย่าพลาด!! ทุกวันที่ 1 และ 16 ของทุกเดือน ติดตาม และหาเลขเด็ดได้ที่นี่เลย ใครมีเลขเด็ดแบ่งปันให้สมาชิกได้เสี่ยงโชคได้ที่นี่เลย เพื่อความเป็นระเบียบ
‎เลขเด็ด · ‎หวยซอง · ‎ข่าวเกี่ยวกับหวยเลขเด็ด หวยซอง หวยเด็ดงวดนี้ 16/9/60

ผลงานดีเข้าล่าง65ตรงๆ หวยเด็ดหวยซอง ออนไลน์ เลขชุดสองตัว งวดวันที่16/09/60 อย่ารอช้าไปดูกันเลยว่า มีเลขเด็ดอะไรน่าสนใจบ้าง คอหวยลองพิจารณาดูได้เลยค.
‎หวยหนุ่มตาคลี ชุดฟันธงพิเศษ · ‎เลขเด็ดบังเอง ชุดสรุป 2 ตัวบน เลขเด็ด-ที่สุดในโลก
<a href=http://999lucky.com/aff/jetana888><u><b>หวย ล่าสุด</b></u></a>

เลขเด็ดงวด 16/9/60 เลขไหนดัง เลขไหนเด่น เลขดัง เลขเด็ดจากที่ไหนจะมาบ้างในงวดนี้ต้องดูด้วยตัวเองที่นี่เช่นเคย เรารวบรวมมาไว้ที่นี่แล้วทุกสำนักคอหวยห้ามพลาด!
หวยเด็ดงวดนี้ 16/9/60 เลขเด็ด หวยซองดังๆ

หวยมังกร เมรัย เลขเด็ดสองตัว บน-ล่าง งวด 16/09/60. by Admin 20 hrs ago. หวยมังกร เมรัย เลขเด็ดสองตัว บน-ล่าง งวดนี้ งวด 16/09/60 แม่นจริงๆ ...
หวยเด็ดงวดนี้ 16/9/60 หวยซอง เลขเด็ดแม่นๆ

หวยเด็ดงวดนี้ 16/9/60 เลขเด็ด หวยซอง หวยงวดนี้ เลขเด็ดอดีตรัฐมนตรี หวยหุ้น หวยไทยรัฐ หวยคุณชายรชต หวยฅนสุราษฎร์ ตรวจหวย.
หวยซอง เลขเด็ด งวดนี้ 01 กันยายน 2560 ถูกกันทุกงวดแม่นที่สุดในประเทศ
<a href=http://999lucky.com/aff/jetana888><u><b>ผล สลากกินแบ่ง</b></u></a>

มาแล้วเป็นอีกชุดที่แม่นมาก เลขเด็ด วิหคพลัดถิ่น 2ตัวบน-ล่าง งวดวันที่ 16 กันยายน 2560 คอหวยเชิญพิจารณาดูได้เลยครับ จะให้เลขอะไรมา... อ่านต่อ. มาแล้วแนวทางหวย 3ตัวบน ...
หวยเด็ด เลขเด็ด หวยแม่นๆ เข้าทุกงวด16/9/60

เลขเด็ดงวดนี้ 16/9/60 มาแล้ว สำหรับข้อมูล หวยดังคำชะโนด ชุดเดียว 2 ตัวบน-ล่าง หวยเด็ดเลขเด็ดงวดนี้ งวดวันที่ 16 กันยายน 2560 งวดที่แล้ว เข้า 2.
เลขเด็ดๆ28 - YouTube วิ่งบน 2 ตัว 16/9/2560 - Duration: 63 seconds. เลขเด็ดๆ28. 23 hours ago; 2,849 views. เลขเด็ด 16 กันยายน 2560. เลขเด็ดๆ28 เลข เด็ด

เลขเด็ดใหม่ล่าสุด!! เลขผีบอก(((เค้าบอกให้แชร์ถึงจะถูกหวย)) · รวมเลขเด็ด งวดวันที่ 1 กันยายน 2560 · รวมเลขเด็ด แม่นๆ ดังๆ. Posted by lott987 - 01/09/2017 ...
หวยเด็ด เลขเด็ดงวดนี้ 1 กันยายน 2560 - ตรวจหวย - Kapook หวยเด็ด เลขเด็ดงวดนี้ 1 กันยายน 2560 หวยรัฐบาล หวยเด็ดงวดนี้แรง ทั้ง หวยหุ้น สถิติหวย หวยบ้านสีฟ้า พญาเต่างอย เลขเด็ดงวดนี้มาแรง เช็ก โปรแกรมหวย ...
<a href=http://999lucky.com/aff/jetana888><u><b>หวย วัน อังคาร</b></u></a>
เลขเด็ดไทยรัฐ ศูนย์ รวม เลข เด็ด อาจารย์ ดัง ขอ-เลข-เด็ด 3 ตัว-ตรง เลขเด็ดจากวงใน เลขเด็ดงวดนี้ ม้าสีหมอก เลขเด็ดหลวงพ่อปากแดง เลขวิ่งล่างล้านเปอร์เซ็นต์ เลข เด็ด จาก กอง สลาก

26 JeremydWent JeremydWent | E-mail | Web | 6. září 2017 v 19:09 | Reagovat

<a href=http://cherryblossomsdress.ru>платья для полных</a>
<a href=http://cherryblossomsdress.ru>большое платье</a>

27 keriyf1 keriyf1 | E-mail | Web | 7. září 2017 v 9:35 | Reagovat

Pron blog situate  
http://futanari.porndairy.in/?jazmyne
  erotic touch erotic audiobook sex show erotic party erotic wiki

28 JamesUrbab JamesUrbab | E-mail | Web | 10. září 2017 v 16:16 | Reagovat

สมัคร ตัวแทน ประกันภัย - เป็นโบรคเกอร์ใหญ่ ใครๆ ก็ทำได้ อาชีพเสริมรายได้ดี อิสระ ค่าคอมสูง ขายทุกบริษัท ธุรกิจที่น่าสนใจมาก
ศรีกรุงโบรคเกอร์ สมัครเลย - ศูนย์เปิดรับสมัครสมาชิกทั่วไทย ลดรายจ่าย เพิ่มรายได้ ขยายโอกาส. ทีมงานมืออาชีพ ผลตอบแทนที่คุ้มค่า แผนการตลาด - ศรีกรุงโบรคเกอร์ ความรู้ประกัน Non Motor by ศรีกรุงโบรคเกอร์ เรื่อง ประกันการเดินทาง T.A. รายได้เป็นแสนต่อเดือน โดยไม่ต้องลงทุน (สิทธิพิเศษสำหรับสมาชิกของบริษัทศรีกรุงเท่านั้น) บริการรายได้เสริมประกันภัยรถยนต์ ศรีกรุงโบรคเกอ
ร์
<a href=https://insure.724.co.th/about/u/AM00063001><u><b>ศรีกรุงโบรคเกอร์ จํากัด</b></u></a>

รายได้เสริมประกันภัยรถยนต์ ศรีกรุงโบรคเกอร์, กรุงเทพมหานคร. ถูกใจ 59 คน. บริการด้านธุรกิจศรีกรุงโบรคเกอร์ สมัครตัวแทนขายประกัน รายได้เป็นแสน ศรีกรุงโบรคเกอร์, ขาย ศรีกรุงโบรคเกอร์ ซื้อเบี้ยประกันภัยแบบได้ส่วนลด แนะนำบอกต่อได้ค่าแนะนำ ... อาชีพเสริม และอาชีพอิสระ รายได้ไร้ขีดจำกัด; มีรายได้ไร้ขีดจำกัดหลายทาง คือ ซื้อเอง ขาย แนะนำศรีกรุงโบรคเกอร์ รับสมัครสมาชิก สอนฟรี ศรีกรุงโบรคเกอร์ มีรายได้หลักแสนต่อเดือนง่ายๆ ไม่ต้องลงทุนสูง สนใจติดต่อ ... เปิดรับสมัครผู้ที่อยากมีรายได้เสริม หรือทำงาน part time หรือกำลังมองหาธุรกิจส่วนตัว จำนวนมากรับสมัครตัวแทนขายพรบ. ขายประกันภัยรถยนต์ รายได้ดีค่าคอมสูง ซื้อใช้เองได้ Jun 7, 2015 - ศรีกรุงโบรคเกอร์รับสมัครตัวแทนขายประกัน ขายพ.ร.บ.ออนไลน์ ประกันภัยรถยนต์ ไม่บังคับยอด สมัครสมาชิกศรีกรุงแล้วทำได้เลย เป็นอาชีพเสริมได้ ทำหลังเลิกงานได้ สมัครขายประกันรถยนต์กับศรีกรุงโบรคเกอร์แล้วรับรายได้ จริงหรือศรีกรุงโบรคเกอร์ รับตัวแทนประกันภัยรถยนต์ ศรีกรุงโบรคเกอร์, ขายประกันรถ ...
<a href=https://insure.724.co.th/about/u/AM00063001><u><b>ศรีกรุงโบรคเกอร์ ขอนแก่น</b></u></a>

ศรีกรุงโบรคเกอร์ รับตัวแทนขายประกัน รายได้เป็นแสนต่อเดือน ขาย34 บริษัทประกันภัย งานเสริม งานพาร์ทไทม์ อาชีพเสริมเงินแสน งานเครือข่ายประกันภัย รายได้ดี ค่าคอมสูง ศรีกรุงโบรคเกอร์ รับตัวแทนประกันภัยรถยนต์ ตัวแทนขายประกันรถ พรบออนไลน์ ศรีกรุงโบรคเกอร์-ตัวแทนประกันภัยรายได้ดี บริษัทศรีกรุงโบรคเกอร์ ใช้การตลาดแบบMGM ใช้กับธุรกิจประกันภัยรถยนต์ เพื่อรับสมัครสมาชิก ศรีกรุงโบรคเกอร์ ขายประกันรถ
<a href=https://share.724.co.th/insure/a/motor/AM00063001><u><b>กรุงเทพ ประกันภัย รถยนต์ ชั้น 3 ราคา</b></u></a>

โอกาสทางธุรกิจ กับบริษัทศรีกรุงโบรคเกอร์ เพียงคุณลงทุนแค่ 250 บาทคุณก็สามารถเริ่มต้นธุรกิจประกันภัยรถยนต์ ประกันวินาศภัยได้ทันที ไม่ว่าจะทำเป็นรายได้เสริมหรือทำงาน
จุดเด่นของศรีกรุงโบรคเกอร์ งานขายอย่างเดียวเช่นรายได้จากการแนะนำผู้ที่สนใจเข้าร่วมธุรกิจที่เรียกว่าการสร้างทีมงาน ... ศรีกรุงโบรคเกอร์ให้ความสำคัญในการพัฒนาความรู้และทักษะในด้านต่างๆอย่างเป็น ...
ศรีกรุงโบรคเกอร์ MGM แฟรนไชส์ไปรษณีเอกชน ร้านสารพัดบริการประกันรถยนต์ | ประกันภัย | ประกันภัยรถยนต์ | พรบ | บริษัทประกัน,ภัยประกัน | พรบ | รถยนต์ | รายได้เสริม | รายได้พิเศษ.ระบบบริการประกันภัยแบบครบวงจร
<a href=https://insure.724.co.th/about/u/AM00063001><u><b>ศรี กรุง โบ ร ค เกอร์ ชลบุรี</b></u></a>

ศรีกรุงโบรคเกอร์ สมัครเลย สมัครที่เดียว ส่งงานได้ 30 บริษัท ขายง่าย รายได้ดี โดยไม่ต้องลงทุนสร้างรายได้เสริมผ่านมือถือ - สอนงานฟรี ไม่มีค่าใช้จ่าย‎
ทำงานออนไลน์ สร้างรายได้เสริม จ่ายเงินตามปริมาณงานที่ทำได้ ขึ้นอยู่กับความขยัน ธุรกิจประกันภัยครบวงจร ศรีกรุงโบรคเกอร์ รับสมัครสมาชิก ประกันภัยรถยนต์ รายได้ดี อบรมฟรี
สมัครง่าย ใช้เงินลงทุนต่ำ · เปิดเป็นสำนักงานประกันภัย · สมัครซื้อใช้เอง ในราคาทุน · ประกันภัยกว่า 30 บริษัท ติดต่อเรารับสมัครสมาชิกบริการของเราเกี่ยวกับเรา ศรีกรุงโบรคเกอร์ รายได้เสริม
ศรีกรุงโบรคเกอร์ ค่าคอม ขาย พรบ ทําอย่างไร เปิดร้านขายพรบ ประกัน ศรี กรุง โบ ร ค เกอร์ สมุทรปราการ ศรี กรุง โบ ร ค เกอร์ อุดร ศรี กรุง โบ ร ค เกอร์ ติว สอบ ศรี กรุง พัทยา ศรี กรุง กระบี่
<a href=https://share.724.co.th/insure/a/motor/AM00063001><u><b>ประกันภัย รถยนต์ ชั้น 3 คุ้มภัย</b></u></a>

29 araceliog4 araceliog4 | E-mail | Web | 11. září 2017 v 17:05 | Reagovat

Daily porn blog updates
http://hotpic.erolove.in/?post-dulce
swank leg action 2 x men origins uncut shemale yasmine elisangel old afghani song asian puffy nipples bouncing

30 jeannetteli60 jeannetteli60 | E-mail | Web | 12. září 2017 v 6:21 | Reagovat

Hi reborn website
http://cats.blur.twiclub.in/?entry.alma
mobile porn hentai series porn felony vids mobil web porn free porn of amia miley full lenght porn movie free

31 CoffeeSa CoffeeSa | E-mail | 13. září 2017 v 10:34 | Reagovat

Кофе Caffe Boasi поражает разнообразием вкуса, причиной этому служит то, что зерна выращиваются в разных климатических поясах и каждая отдельная смесь является результатом огромной работы большого количества мастеров своего дела.  Мы уверенны, что стоит вам один раз купить кофе Caffe Boasi в зернах, и он станет одним из Ваших любимых напитков, а большое разнообразие и выбор сортов смогут удовлетворить даже самого привередливого покупателя, с самым утонченным вкусом.

32 Alfredogal Alfredogal | E-mail | Web | 14. září 2017 v 4:48 | Reagovat

Последние женские новости здесь <a href=http://www.tvoirazmer.ru/>www.tvoirazmer.ru</a>

33 Stevehiree Stevehiree | E-mail | Sobota v 12:24 | Reagovat

Find out what you need to improve in yourself to become more effective!

34 maryannetj69 maryannetj69 | E-mail | Web | Sobota v 20:35 | Reagovat

My new blog project
   v2a oder v4a married women looking for love best pot seeds in the world  
http://feminisation.xblog.in/?read.jaliyah
  woman wanted man p orn gay talk sexy to a girl domestic violence on women feminisation therapy fitness workouts and exercises lace rompers ЩЃЫЊЩ„Щ… Ш№Ъ©Ші ШіЩ€ЩѕШ±

35 RaLittleSexyPussy RaLittleSexyPussy | E-mail | Pondělí v 2:44 | Reagovat

BLONDEHEXE FREE LIVECAM Sex SHOW

Hallo mein Lieber,

Heute, 17-18 Uhr, gibt es eine ganze Stunde lang kostenlos hardcore Livecam Sexchat mit mir! ??

Auch am We sind noch einige Webcam Freeshows geplant!

Wo?

Auf meiner Homepage

http://www.BLONDEHEXE.net

Teilnehmen an diesen kostelosen Livecamshows können alle Mitglieder des Fan Clubs.

Wie werde ich Mietglied?

Das ist selbst erklärend schau :

http://www.BLONDEHEXE.net

Wer schon Mitglied in meinem versauten Fanclub ist,
braucht natürlich nur einschalten! ??

Ich freue mich auf Dich!

Bussi

36 Josephfrics Josephfrics | E-mail | Web | Pondělí v 17:10 | Reagovat

Сделать маникюр можно здесь <a href=http://french-foto.ru/>french-foto.ru</a>

37 RachelIllit RachelIllit | E-mail | Dnes v 5:55 | Reagovat

Paydayloans up to 1000$

<a href=https://paydayloans-1000.com>easy approval loans for bad credit</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama