Vítej v mém světě plném písmenek!

Nespoutaná – Cynthia Handová

5. listopadu 2013 v 20:27 | Yanny.)) |  ♥ Přečteno

A je to tady. Závěrečný díl úžasného andělského příběhu o Claře a jejích životních posláních. Clara po skvělé Nadpozemské a velmi citlivé Zasvěcené, velice dospěla a musí se postavit na vlastní nohy. Nastoupit na vysokou školu a zvyknout si na život bez dvou pro ni velice důležitých a milovaných lidí. Jak to všechno zvládne?

Clara si toho už vytrpěla dost, a tak si přeje normální, poměrně klidný život začínající vysokoškolačky.

Její nejlepší kamarádka Angela, která je shodou okolností také anděl, má vizi, ve které je na vysoké škole ve Stratfordu. Tak se jako správné andělské nejlepší kamarádky dohodnou, že na školu nastoupí spolu.

V patách je jí ale také andělský Christian, který pořád tvrdí, že jsou si "souzeni".

Clara ale truchlí po ztrátě své maminky a také rozchodu se svým milovaných Tuckerem.

Ze začátku je to takový normální život a rozjezd, kterým si dívka na vysoké škole musí projít...

Pak ale přijdou události, které vám vyrazí dech.


Angelina vize nabere nečekaných obrátek a vy opravdu zíráte, že byste čekali všechno, ale tohle rozhodně ne...

Do toho se Clara musí trápit tím, že její bratr zmizel a začal žít zvláštní život na útěku bez maturity... Její otec, anděl, ji trénuje na boj s černokřídlými...

A Angela a Christian stále řeší nějaké andělské povinnosti.

Navíc ji Christian zve na rande, ale ona má stále v hlavě Tuckera.

Musím říct, že tady už mi trochu vadily nějaké ty příliš nadpřirozené a fantasmagorické věci, jako bylo peklo a přiliš složité vztahy mezi všemi anděli...

Na druhou se mi ale líbily Clařiny schopnosti a výhody které měla - třeba její empatie na ostatní pocity, čtení myšlenek, schopnost se přesunout na jakoukékoliv místo...

Ale světelný meč mi nějak nešel přes žaludek, a stejně tak celá závěrečná scéna v pekle.

Líbilo se mi, že Cynthia udělala epilog, ve kterém nám, stejně jako v každé správně trilogii, naservírovala život všech hrdinů po několika letech.

Byla jsem trochu na vážkách, jestli jsem ráda, že to dopadlo tak jak to dopadlo a koho si Clara nakonec vybrala. Ale na druhou stranu jsem nikomu v celé trilogii nefandila a jako holka jí také po téhle stránce rozuměla.

Jsem ráda, že jsem si mohla přečíst tuhle skvělou trilogii od nakladatelství CooBoo, která se jim opravdu povedla a velice ráda ji doporučím dál.

Pokud váháte, nebo vás snad nějaký díl zklamal, věřte, že si to nakonec užijete. Třetí díl stojí za to. Je snad ze všech nejlepší.

Hodnocení: 4/5

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Confidentia Confidentia | Web | 5. prosince 2013 v 11:56 | Reagovat

Yanny, zdravím Tě, tady Rozka z blogu rozas-world. Možnás už zapomněla, nevadí. Jen Ti tak chci napsat, že mám nový blog, tak třeba zavítej, třeba ne. Měj se.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama